Atsiliepimai

Paskaitykite mūsų pacientų atsiliepimus ir sužinokite, kodėl verta patikėti savo dantų bei burnos ertmės sveikatą mūsų klinikos specialistams.

Atsiliepimai

Facebook atsiliepimai

Paskaitykite mūsų pacientų atsiliepimus socialiniame tinkle Facebook ir įsitikinkite, kad mūsų klinikos specialistais pasitikėti verta.

Dovile Zu

Dovile Zu

Labai laiminga pasirinkus šią kliniką savo dantukų ortodontijai ir priežiūrai! Nuo registracijos iki paskutinio vizito su gražia nauja šypsena buvo manimi atidziai rūpinamąsi. Rekomenduoju ir dėkoju šiai gražiai komandai! Iki greitos kitos šypsenos!

Jurgita Venskauskienė

Jurgita Venskauskienė

Labai šauniai teko praleisti laiką Jūsų klinikoje su dukrytėmis. Mažoji 8 m. išgulejo, kaip kurorte, kol tvarkė dantukus, o vyresnioji su džiaugsmu sako: „kaip puikiai taiso”… merginos patenkintos. Kuo didžiausios sėkmes gydytojai Rūtai Narbutaitei. Aš visad galvoju, kad labai išmintinga gautą talentą išnaudoti iš visos širdies ir jo neignoruoti. O dar šauniau, kai to talento perteklius išsidalina ir vaikams… Ačiū visam šauniam kolektyvui, kad esate.

Google atsiliepimai

Paskaitykite mūsų pacientų atsiliepimus sistemoje Google ir įsitikinkite, kad mūsų klinikos specialistais pasitikėti.

Raimonda

Raimonda

Lankausi pas gydytoją Jurgitą Uzdilienę, jau virš 20 metų, esu labai patenkinta, profesionaliai atliekanti savo darbą gydytoja, rekomenduoju savo vaikams ir visiems pažįstamiems, draugė darėsi estetinį plombavimą priekinių dantų pas šią gydytoją, rezultatas stulbinantis, vienu žodžiu, visų besilankančių mano draugų šioje klinikoje įvertinimai SUPER, ačiū labai

Judita

Judita

Nuostabi klinika, personalas, puikūs gydytojai, tikri savo darbo ekspertai, labai maloniai aptarnavo, gydymo rezultatu esu labai patenkinta, visiem rekomenduoju, vertinu 10 balų iš 10

Registruokitės vizitui

Patikėkite savo šypsenos grožį ir sveikatą „Senamiesčio klinikos“ odontologijos profesionalams.

Atsiliepimai