Kontaktai

Apie mus

Sveikata yra neatsiejamas geros savijautos, grožio, pasitikėjimo savimi, taigi, vadinasi ir laimės laidas. Senamiesčio klinika dirba tam, kad galėtumėte nerūpestingai šypsotis.

Moderniausios technologijos

Moderni odontologinė įranga, plačios diagnostikos galimybės, pilnas odontologinių paslaugų asortimentas ir jauki aplinka leis Jums gauti visą reikimą gydymą vienoje vietoje. Draugiškas ir paslaugas kolektyvas ne tik sudarys individualų gydymo planą, bet ir paskatins grįžti vėl ir vėl profilaktinėms burnos higienos procedūroms ar suskaudus dantį šeimos nariui.

13 000 pacientų

Tiek pacientų mums patikėjo savo dantų grožį ir sveikatą, o jų lojalumas ir laimingos šypsenos – geriausias mūsų darbo įvertinimas.

20 metų

Nuo klinikos įkūrimo 2003 m. teikiame aukštos kokybės paslaugas, užtikrinančias ilgalaikę pacientų gerovę ir pasitikėjimą mūsų specialistais.

20 specialistų

Patyrę, aktyviai besidomintys naujovėmis ir nuolat savo kvalifikaciją tobulinantys specialistai, savo darbe naudojantys pažangiausius diagnostikos ir gydymo metodus, leidžia mūsų pacientams džiaugtis aukščiausios kokybės ilgaamžiais rezultatais.

MOBILIOJI PACIENTO PROGRAMĖLĖ

Bendradarbiaudami su „Felgdent” sukūrėme Senamiesčio klinikos paciento mobiliąją programėlę, kuri padės Jums patogiai:

Tvarkyti savo vizitus pas gydytoją bei planuotis ateities apsilankymus

  • Sekti savo finansus, gautas sąskaitas ir atliktus mokėjimus už gydymą
  • Peržiūrėti burnos sveikatos įrašus apie atliktas procedūras
  • Pateikti visaus reikiamus asmens duomenis prieš pradedant gydymą
  • Pasirašyti ir turėti medicinines anketas, sutartis bei gydymo planus
  • Užduoti klausimus gydytojams ir gauti konsultacijas nesilankant klinikoje

Mūsų tikslas – sklandi klinikos personalo ir paciento komunikacija bei nepriekaištinga paciento patirtis turint savo odontologijos profesionalų komandą čia ir dabar.
Ačiū, kad pasitikite mūsų komanda ir technologijomis!

MOBILIOJI PACIENTO PROGRAMĖLĖ