Nematomos dantų tiesinimo kapos

Nematomos dantų tiesinimo kapos

„Sukurkite tobulą šypseną su nematomomis kapomis – patogu, efektyvu, estetiška!“

Ortodontinis gydymas skaidriomis dantų tiesinimo kapomis yra šiuolaikinė priemonė, užtikrinanti komfortą bei džiuginančius rezultatus per ypač trumpą laiką.

Procedūros eiga

  • Konsultacija. Gydytojas ortodontas atlieka išsamų burnos patikrinimą ir naudodamas aukštos raiškos skenavimo įrangą kuria tikslius paciento dantų 3D modelius.
  • Gydymo plano sudarymas. Remiantis turimais duomenimis, sudaromas individualus gydymo planas su aiškiai vizualizuojamais dantų judėjimo etapais.
  • Kapų gamyba. Pagal individualų gydymo planą specializuotoje laboratorijoje pagaminamos aukštos kokybės skaidrios kapos.
  • Reguliarūs vizitai. Gydytojas ortodontas reguliariai tikrina gydymo progresą ir periodiškai duoda naują kapų komplektą.

Procedūros trukmė

Gydymo trukmė gali svyruoti nuo 6 mėnesių iki kelių metų, priklausomai nuo individualių ortodontinių poreikių.

Po procedūros

  • Priežiūra po gydymo. Po gydymo kapomis iš vidinės dantų pusės yra klijuojamos retencinės vielutės bei rekomenduojama užsisakyti retencines kapas dėvėjimui naktimis, kad išlaikytumėte gautus rezultatus.
  • Reguliarūs patikrinimai. Po gydymo būtina lankytis pas gydytoją ortodontą reguliariems patikrinimams, kad būtų įsitikinta, jog dantų padėtis išlieka stabili.

Dažniausiai užduodami klausimai

Specialistai atsako į dažniausiai mūsų pacientų užduodamus klausimus apie ortodontinį gydymą dantų tiesinimo kapomis.

Ar nematomos tiesinimo kapos yra patogios?

Nematomos kapos yra pagamintos iš minkšto, skaidraus plastiko, kuris užtikrina, kad dėvėjimas būtų komfortiškas ir beveik nepastebimas.

Kaip prižiūrėti nematomas kapas?

Kapos turi būti valomos reguliariai, naudojant šepetėlį ir šiltą vandenį. Venkite karšto vandens, kadangi jis gali deformuoti plastiką.

Ar galiu valgyti, dėvėdamas kapas?

Valgant ir geriant spalvą turinčius gėrimus reikėtų nusiimti kapas, kad išvengtumėte kapų pažeidimo ar spalvos pokyčių. Geriant šaltą vandenį kapų išsiimti nereikia.

Kiek kainuoja gydymas nematomomis kapomis?

Kainos gali skirtis priklausomai nuo gydymo trukmės ir sudėtingumo. Tikslią gydymo kainą nustatys gydytojas ortodontas pirminės konsultacijos metu.

Ortodontinį gydymą dantų tiesinimo kapomis atliekantys gydytojai

Registruokitės vizitui

Patikėkite savo šypsenos grožį ir sveikatą „Senamiesčio klinikos“ odontologijos profesionalams.

Nematomos dantų tiesinimo kapos